+90 (312) 299 25 39
info@ggtek.com.tr

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanlığı iştiraki olarak GGTEK; deneyimi, alanında uzman çalışanları, üstün teknolojiyle donanmış ürünleriyle savunma sanayiine yönelik olarak Radyo Frekansı ile Tanımlama teknolojisinde, sektörün önde gelen yerli ve milli markasıdır.

GGTEK bünyesinde bulunan laboratuvar ve test merkezleriyle üretimi sağlanan her ürün yüksek teknolojik kaliteye sahipken; şirket üretim hacmi de çözüm ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yeterli donanıma ve esnekliğe sahiptir.

RFID teknolojisini etikete dönüştürme ve teyitli personalizasyon işlemleriyle RFID etiket yazılımında üstün teknolojiye sahip ürünler üretmektedir. Bugün, GGTEK sahip olduğu teknolojik yetkinliğiyle ulusal pazarda söz sahibi olmanın yanından RFID teknolojisini ihraç eden tek firma olmanın da gururunu taşıyor.

NELER BAŞARDIK?
10
+

Ülkeye İhracat

100
%

Müşteri Memnuniyeti

50
+

Başarılı Proje

Misyon

GGTEK olarak, üretimini sağladığımız ürünlerimizde temel gayemiz müşteri hedeflerine uygun üretimleri, şirketimizin kalite standartları dâhilinde en uygun şekilde yapmaktır. Bunun için de bünyemizde bulunan laboratuvarlarımız ve test merkezlerimizle hizmetlerimizin; geliştirmeden üretime her aşamasında uçtan uca maksimum kaliteye sahip olması için çalışıyoruz.

Vizyon

Yüksek performanslı, ileri teknolojiye sahip ürünleriyle ulusal pazardaki önder konumunu uluslararası arenaya da taşımak.

GGTEK

ŞİRKET ÜNVANI

GGTEK GELİŞMİŞ GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ ARGE SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Adresi:

Hacettepe Teknokent

ÜNİVERSİTELER MAHALLESİ 1596.CADDE 1.ARGE BİNASI NO:97/8 BEYTEPE ÇANKAYA – ANKARA

ŞİRKET BİLGİLERİ

Ticaret Sicil Memurluğu:
ANKARA

Ticaret Sicil No:
374122

Mersis No:
0395090957400001

Vergi Dairesi:
DOĞANBEY V.D.

Vergi No:
3950909574

Web Adresi:
www.ggtek.com.tr

E-Posta :
info@ggtek.com

BİZE ULAŞIN